poniedziałek, 3 lutego 2014

Podsumowanie stycznia/Kinga

Hej! Jako że w roku 2014 rozpoczynamy już nowy miesiąc, to właśnie jest czas na podsumowanie stycznia. Czyli mały zbiór rzeczy, sytuacji które zebrały mi się w pierwszym miesiącu nowego roku. Może nazwę to TOP'em STYCZNIA? Co sądzicie o tej nazwie? Myślę że takie notki w naszym wydaniu spodobają się wam. Ten cały zbiór wydarzeń z całego miesiąca może być dosyć ciekawy! Tak więc rozpoczynamy podsumowanie stycznia.

DRUGI PUPIL
A Więc mam nowego zwierzaka. To mała i przesłodka rybka o imieniu Rybson. Wiele się nie zmieniło, ale trzeba odstawiać trochę miejsca i pieniędzy :). Powiem szczerze że ten maluch jest piękną rybką i to raczej w nowym roku jeden z moich dobrych decyzji. 

FOTOGRAFIA
Zaczęłam bardziej interesować się fotografią. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i ciekawostek na jej temat. Dokupiłam wiele ciekawych części do mojego nowego aparatu m.i.n statyw. Wiele też się nauczyłam od bliskich. 

PRZYJAŹŃ
Dowiedziałam się co to jest prawdziwa przyjaźń. Te wypady z naszą paczką, decyzje czy pójść tam czy jednak spacer z dziewczynami. Dokonałam to właśnie w styczniu. Kamila, Natka i Edyta- dziękuję za te spędzone z wami chwilę!

ZAKOPANE
Odwiedziłam piękne miasto leżące w Małopolsce - Zakopane. Jak do tej pory, to moje najlepsze ferie w życiu! Morskie Oko, Dom do góry nogami i wiele innych ciekawych miejsc. Do tej pory nie mogę uwierzyć że tam byłam.

IDOL
Odnalazłam swojego idola, właściwie to idolkę którą jest Rihanna. Utalentowana dziewczyna która po raz kolejny podbiła moje serce. Wg mnie w niektórych sprawach jest to mój wzór do naśladowania. Uwielbiam jej śpiew, a zwłaszcza kawałek z jej płyty Talk That Talk- You Da One.

To moje styczniowe podsumowanie. Co prawda nie jakieś wielkie, ale takie oto rzeczy mi się zdarzyły. Może wam to sama się przydarzyło? Jestem ciekawa... Piszcie w komentarzach jakie wspaniałe sytuacje miały miejsce w waszym styczniowym podsumowaniu. ~Kinga. 

8 komentarzy:

 1. Jezu śliczna rybka. ;)
  nataa-liiaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki uroczy bojownik! Też mam podobnego tylko czerwonego, który jest ze mną od prawie 4 lat! <3

  amcia-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym kiedyś pojechać do Zakopanego. :)
  ♥BLOG♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak mnie dawno w Zakopanym nie było... piękna rybka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Również znalazłam swojego idola. A raczej 5 idoli ^^. Fajnie, że tyle się u Ciebie wydarzyło w tym miesiącu!
  Skom? http://madame-carmelle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń